لنگان لنگان خودم را به صندلی روبروی کامپیوتر می رسانم. می نشینم روبروی مانیتور. از روی شلوارک راه راهم نگاهی به پای چپم می اندازم. به آرامی دستی بر روی رانم می کشم. حرفی نمی زنم ولی پای کش آمده ام می داند منظورم این است که تو هم به زودی خوب می شوی. باز هم با تو می شوتم. چند روزی باید دندان روی جگر بگذاری.
اینترنت اکسپلورر را باز می کنم. این هم دارد خمیازه آغاز بیدار شدن را می کشد.گوگل به عنوان دیفالت پیج به کندی و با اخم فراوان باز می شود. با خود می اندیشم انتخابات که با آرامش و امنیت برگزار شد، چرا اینقدر سرعت اینترنت پایین است!؟
دست به دامن فایر فاکس می شوم. نه! اصلا مثل اینکه اکسپلورر بیچاره بی تقصیر است! این هم با سرعت نفتی گوگل را باز می کند. به کمک اکسپلورر پرِژن بلاگ را باز می کنم. نام و رمزم را وارد می کنم. یک نظر جدید به رنگ قرمز اولین چیزی است که توجهم را جلب می کند. دوستی نظر گذاشته، پاسخش را می دهم.
گرد و خاک روی مانیتور توجهم را به خود جلب می کند. از جعبه روی میز، دستمالی را بیرون می کشم، صفحه نمایش را تمیز می کنم. تو هم باید سه ماه قبل با یک وایو عوض می شدی. همان روزهایی که نرخ دلار چیزی حدود نرخ دولتی امروزی بود. حقوق یک ماه من هم به یک وایو می رسید. این دو ماه که من در پی آرزوی محال پایین آمدن قیمت دلار امروز و فردا می کردم، تو هم باید روزهای بازنشستگی ات را جشن می گرفتی.
یک صفحه گوگل نیوتب می شود. تاریخ عرب را تایپ می کنم. مثل اینکه حال و حوصله خواندن نتایج را ندارم. بی خیال می شوم. تاریخ عرب را تا حدودی می دانم.تحولات اخیر سرزمین های عربی توجهم را به خود جلب کرده که بیشتر بدانم. ما در ایران اعراب را به چیزهای دیگری که با انقلاب کردن به دور است،می شناسیم. این هم برای خودش حکایتی است. اعراب با خودسوزی اعتراضی فردی در تونس حکومت هایشان را تغییر دادند. ما دوربین های تلفن همراهمان را درمی آوریم و فیلم می گیرم.
تلفنم کنار موس زنگ می خورد. برمی دارم. حال و احوال می کنم. یک دقیقه و سه ثانیه از مکالمه گذشته که صدای آن طرف خط قطع می شود. این اتفاق چیز غیر عادی نیست. اصلا جای نگرانی نیست. گوشی را از گوشم جدا می کنم. علامت E بالای آنتن است. نمی دانم به معنای Empty است یا خیر!؟ اینجا که هستم زیاد آنتن قطع و وصل می شود.
چند روزی می شود خاطراتم را ننوشته ام. بهتر است سری به آن هم بزنم. بر روی گزینه انتشار کلیک می کنم. پرژن بلاگ را می بندم.

/ 4 نظر / 11 بازدید
آیم خوشی هسی

با سلام آیم خوشی هسی بچه های کاکی خوشحال مشیم وب ما رو پیوند بزنید در وبلاگ خودتون با عنوان آیم خوشی هسی آدرس ما http://ayam-k-h.ir با تشکر آیم خوشی هسی

afshin

. . [لبخند] قهرماني تيم پر افتخار استقلال تهران را در جام حذفي براي ششمين بار به همه عاشقان ستارهاي آبي شاد باش ميگوييم . [گل] . [گل] بهترين شادباشهاي مرا پذيرا باشيد , نوروزتان شاد [گل]

سایه

سال نو مبارک محسن عزیز..شاد باشی

اذ

مگه قرارنبوددرختت روآب بدی؟